Wolumetria twarzy i nie tylko: MICRO & NANO FAT – BEZPIECZNY LIPOFILLING

14
Gru
14 grudnia 2018    Home » Aktualności » Wolumetria twarzy i nie tylko: MICRO & NANO FAT – BEZPIECZNY LIPOFILLING

Do bogatej oferty zabiegów medycyny przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej naszej Kliniki, dołączyła właśnie technologia MICRO & NANOFAT czyli bezpieczny lipofilling. To najnowsza, małoinwazyjna metoda lipofillingu czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej według dr Mario Goisisa z Mediolanu, uznanego na świecie specjalisty medycyny regeneracyjnej. Została stworzona dla pacjentów, których skóra wymaga rewitalizacji, regeneracji i miejscowej odbudowy. MICRO & NANOFAT pozwala na przeprowadzenie zabiegu lipotransferu celem uzupełnienia utraconych objętości oraz  regeneracji skóry stanowiąc tym samym alternatywę dla kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia czy sculptry. 

MICRO & NANOFAT znakomicie sprawdza się w wolumetrii twarzy, odmładzaniu okolicy oka, leczeniu zmarszczek palacza, odmładzaniu skóry szyi , piersi, dłoni, pośladków, okolicy narządów rodnych, umożliwiając uzupełnianie utraconych objętości i rewitalizację skóry. NANOFAT daje również spektakularne efekty w leczeniu łysienia. Ta udoskonalona metoda lipofillingu polega na pobraniu tkanki tłuszczowej od pacjenta, odpowiednim jej przygotowaniu i iniekcji przy pomocy specjalnej, opatentowanej przez dr Goisisa, kaniuli. Kaniula o średnicy 2 mm z tępym końcem i sześcioma portami, zapewnia lepszą ochronę komórek tłuszczowych przed ich nadmiernym uszkodzeniem w trakcie liposukcji oraz krótszy czas pobrania tłuszczu, co w efekcie pozwala na szybką i bardziej skuteczną procedurę zabiegu oraz jego minimalną inwazyjność.  System jest całkowicie zamknięty, nie wymaga wirowania, co gwarantuje minimalizację powikłań i skuteczność procedury.

Zabieg wskazany jest raz w roku. Dla wzmocnienia i podtrzymania efektów regeneracji skóry zalecamy comiesięczną mezoterapię. Efekt pozabiegowy jest widoczny natychmiast. Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do aktywności dokładnie tak, jak po zabiegach wypełniania kwasem hialuronowym przy pomocy kaniuli. Całość procedury trwa ok. 1 godziny. Przeciwwskazania bezwzględne to ciąża, karmienie piersią, infekcja skóry, infekcja uogólniona.

Efekty przed i po zabiegu

Fot. www.microfat.com

Wolumetria twarzy należy do najbardziej pożądanych obecnie zabiegów wśród pań i panów. Szukasz najlepszego dla siebie gabinetu medycyny estetycznej w okolicach Warszawy? Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie koło Warszawy to wyjątkowe miejsce, z dala od zgiełku, dyskretne i eleganckie, w którym pacjent poczuje się komfortowo.

Udostępnij:

Autor: