TV Dr Parda


V-LASER do zamykania naczyń z technologią GENESIS do zagęszczania skóry

18
Gru
18 grudnia 2018

ZNAKOMITY V-LASER dostarcza promieniowanie o długości fali 1064 nm, przy pomocy którego możliwe jest zamykanie grubszych lub głębiej położonych naczyń żylnych. GENIALNYM atutem zastosowania tej długości fali jest możliwość wykonywania zabiegów GENESIS, polegających na termicznej stymulacji kolagenu, w celu przywrócenia pierwotnego napięcia skóry. DOSKONAŁY w sytuacjach, gdy mamy mało czasu przed tzw. “wielkim wyjściem”. Zabieg GENESIS nie uszkadza naskórka, nie wymaga znieczulenia, może być wykonywany bezpośrednio przed „wielkim wyjściem”, o każdej porze roku. Sprawia, że wyglądamy PIĘKNIE i NATYCHMIAST wracamy do normalnego funkcjonowania. Sami zobaczcie, jak rewelacyjne efekty przynoszą te procedury zabiegowe! 

 

W życiu nigdy nie jest za późno na zmiany – rozmowa

8
Maj
8 maja 2018

Jeśli wydaje Ci się, że przegapiłaś swoją szansę na sukces, a na zmiany jest już za późno – ta rozmowa jest dla Ciebie. Dr Barbara Parda-Głomska pracowała jako psychiatra, ale w wieku 40 lat postanowiła pójść dalej i zrobić dodatkową specjalizację – z medycyny estetycznej. Kilka lat później  otworzyła własną firmę – Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Parda. Dagny Kurdwanowskiej opowiada o tym, co zdecydowało o jej sukcesie, dlaczego warto sięgać po więcej i jak ważna jest misja i etyka w budowaniu zaufania z pacjentem.

Więcej na portalu Sukces Pisany Szminką

Zabieg laserem frakcyjnym eCO2 najnowszej generacji

12
Mar
12 marca 2018

Laser medyczny klasy premium, przeznaczony do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. To jedyny na świecie tak zaawansowany technologicznie laser frakcyjny CO2 o tak szerokim spektrum działania.

 

 

Przełomowe odchudzanie ZLipo + ZWavePro w Klinice Dr Parda

23
Sty
23 stycznia 2017

W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie przetestowano najnowsze i najskuteczniejsze na światowym rynku urządzenie do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. To pierwsza tego typu innowacyjna technologia – połączenie kriolipolizy ZLipo z falą uderzeniową ZWavePro firmy Zimmer owocuje wysoką skutecznością (44% wyższą od tradycyjnej kriolipolizy), skróceniem o połowę czasu odchudzania i przede wszystkim brakiem dyskomfortu. Liczne badania kliniczne oraz relacje i pomiary kilkudziesięciu pacjentów z pełną odpowiedzialnością potwierdzają wysoki komfort i bezpieczeństwo pacjenta, zarówno w trakcie, jak i bezpośrednio po zabiegu.

 

 

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda

29
Lip
29 lipca 2016

Niedawno nasza Klinika obchodziła drugie urodziny. Lat doświadczeń mamy o wiele więcej i wciąż zdobywamy nowe. Bogatą ofertę zabiegów poszerzamy o kolejne, przełomowe odkrycia medycyny estetycznej,  w tym osocze bogatopłytkowe ANGEL, atelokolagen LINERASE,  termolifting frakcyjny RF INFINI, system uzupełniania włosów i brwi PHP i wiele innych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mini-przegląd naszych możliwości. W naszej Klinice każdy Pacjent znajdzie coś dla ciała i dla  duszy. ZAPRASZAMY!