TV Dr Parda


W życiu nigdy nie jest za późno na zmiany – rozmowa

8
Maj
8 maja 2018

Jeśli wydaje Ci się, że przegapiłaś swoją szansę na sukces, a na zmiany jest już za późno – ta rozmowa jest dla Ciebie. Dr Barbara Parda-Głomska pracowała jako psychiatra, ale w wieku 40 lat postanowiła pójść dalej i zrobić dodatkową specjalizację – z medycyny estetycznej. Kilka lat później  otworzyła własną firmę – Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Parda. Dagny Kurdwanowskiej opowiada o tym, co zdecydowało o jej sukcesie, dlaczego warto sięgać po więcej i jak ważna jest misja i etyka w budowaniu zaufania z pacjentem.

Więcej na portalu Sukces Pisany Szminką

Zabieg laserem frakcyjnym eCO2 najnowszej generacji

12
Mar
12 marca 2018

Laser medyczny klasy premium, przeznaczony do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. To jedyny na świecie tak zaawansowany technologicznie laser frakcyjny CO2 o tak szerokim spektrum działania.

 

 

Przełomowe odchudzanie ZLipo + ZWavePro w Klinice Dr Parda

23
Sty
23 stycznia 2017

W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie przetestowano najnowsze i najskuteczniejsze na światowym rynku urządzenie do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. To pierwsza tego typu innowacyjna technologia – połączenie kriolipolizy ZLipo z falą uderzeniową ZWavePro firmy Zimmer owocuje wysoką skutecznością (44% wyższą od tradycyjnej kriolipolizy), skróceniem o połowę czasu odchudzania i przede wszystkim brakiem dyskomfortu. Liczne badania kliniczne oraz relacje i pomiary kilkudziesięciu pacjentów z pełną odpowiedzialnością potwierdzają wysoki komfort i bezpieczeństwo pacjenta, zarówno w trakcie, jak i bezpośrednio po zabiegu.

 

 

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda

29
Lip
29 lipca 2016

Niedawno nasza Klinika obchodziła drugie urodziny. Lat doświadczeń mamy o wiele więcej i wciąż zdobywamy nowe. Bogatą ofertę zabiegów poszerzamy o kolejne, przełomowe odkrycia medycyny estetycznej,  w tym osocze bogatopłytkowe ANGEL, atelokolagen LINERASE,  termolifting frakcyjny RF INFINI, system uzupełniania włosów i brwi PHP i wiele innych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mini-przegląd naszych możliwości. W naszej Klinice każdy Pacjent znajdzie coś dla ciała i dla  duszy. ZAPRASZAMY!