Świeży wygląd na wiosnę

11
Maj
11 maja 2017    Home » Blog » Świeży wygląd na wiosnę

Świeży i młody wygląd bez oznak zmęczenia? Któż o tym nie marzy. Większość z nas prowadzi dziś dość intensywny tryb życia, który odciska swoje piętno również na naszej skórze. Można czuć się i wyglądać jak nastolatka ale organizm daje znaki, których się nie spodziewamy. Starzenie się skóry to proces zupełnie naturalny i nawet jeśli prowadzimy zdrowy tryb życia to nie wystarczy, żeby skóra wyglądała na mniej zmęczoną. 

Zewnętrzni agresorzy, geny, tryb życia – wszystko to odgrywa ogromną rolę. Często brak snu nie jest główną przyczyną szarej cery i podkrążonych oczu. Oczywiście wyzwala kortyzol, hormon stresu, który prowadzi do wysuszenia skóry. Jednak są jeszcze inne przyczyny. Jak z nimi walczyć?

Podkrążone oczy

Powodem mogą być uwarunkowania genetycznie. Jeśli masz cienką skórę, również jesteś na nie bardziej podatny. Możesz też mieć więcej pigmentacji niż inni, co sprawia, że skóra wygląda na ciemniejszą. Alergie, promienie UV, starzenie, powodują rozszerzanie się naczyń krwionośnych. Rekomendujemy zagęszczanie skóry powiek metodą RF INFINI lub PLEXR PLUS, mezoterapię osoczem bogatopłytkowym  REGENERIS, ANGEL albo  koktajlem DARK CIRCLE, jak również leczenie doliny łez i podkrążonych oczu kwasem hialuronowym STYLAGE S/M.

Worki pod oczami

Są czymś innym niż podkrążone oczy. Depozyty tłuszczowe pod oczami mogą być ich efektem, geny również odgrywają tu dużą rolę. Ma na nie wpływ brak snu, spożycie soli, dieta, alkohol etc. Ratunkiem może być blefaroplastyka PLEXR PLUS.

Zmarszczenie brwi

Nisko osadzone brwi lub nadaktywny mięsień marszczący i mięsień podłużny nosa mogą sprawiać wrażenie groźnego wyglądu.  Z pomocą przychodzi botoks, który zrelaksuje mięśnie i da przyjazny wygląd. Efekty utrzymują się 3-4 miesiące.

Opadające wargi

Opadające wargi w kącikach ust mogą sprawiać, że wyglądasz starzej i smutniej niż się czujesz. Mięsień dźwigacz kąta ust jest w takim przypadku osłabiony i tu także pomoże mu botoks. Ten niechirurgiczny zabieg może być połączony z wypełniaczami bruzd i zmarszczek wokół ust.  W zależności od obrazu klinicznego polecamy STYLAGE L wraz z Stylage S, Zimmer DEEP wraz z Zimmer Refresh bądź Princess Voluma Croma  wraz z Princess Filler lub Rich.

Udostępnij:

Autor: