Spring Thread – a gdyby piękno zawisło na nici?

20
Lut
20 lutego 2017    Home » Aktualności » Spring Thread – a gdyby piękno zawisło na nici?

obraz glownyZ wiekiem nasza skóra zmienia się, stając się cieńsza, wysuszona i mniej jedwabista. Dzieje się tak, gdyż skóra produkuje mniej kolagenu a elastyczne włókna zaczynają się niszczyć, przez co skóra staje się podatna na zmarszczki i opadanie. W niektórych przypadkach mógłby pomóc tradycyjny lifting twarzy ale wielu pacjentów cierpiących z powodu wczesnego opadania skóry może skorzystać z rozwiązania, jakim są nici liftingujące. To zabieg idealny dla osób, u których zaczynają być widoczne zmarszczki na czole, środkowo-dolnej części twarzy i szyi, a które nie chcą operacji chirurgicznej.

Nowość w naszej Klinice, Spring Thread to nici permanentne do liftingu skóry wykonane z biozgodnych materiałów. Medyczny poliester i silikon są wykorzystywane w medycynie od 50 lat, są w pełni stabilne, neutralne i tym samym bezpieczne. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością, składają się z elastycznych i giętkich elementów, które pracują razem z ruchem mięśni bez ryzyka zerwania. Mogą być aplikowane w obszarach: twarz, piersi, ramiona, brzuch, pośladki, wewnętrzna strona ud.

Przed zabiegiem obszar, którego dotyczy zabieg, jest dezynfekowany i znieczulany. Aplikacja trwa zaledwie kilka minut. Nici są bezbarwne, nie pozostają po nich blizny. Efekt jest bardzo naturalny i długotrwały na kilka lat.

Udostępnij:

Autor: