Przywracamy skórze blask po lecie

31
Sie
31 sierpnia 2017    Home » Blog » Przywracamy skórze blask po lecie

Powoli kończy się beztroski czas. Lato w kalendarzu jeszcze trzy tygodnie, ale z racji powrotu do szkoły, wielu z nas już wróciło z urlopów i szykuje dzieciom tornistry. Niezależnie od tego, gdzie byliśmy – nad morzem, jeziorem czy w górach – słońce, suche powietrze, wysokie temperatury, wiatr i klimatyzacja, odcisnęły piętno na skórze i włosach. Czas więc na przywrócenie ciału równowagi, żeby tylko mile wspominać wakacyjny relaks. 

Skóra narażona na działanie wyżej wymienionych czynników, po lecie jest sucha, odwodniona i traci jędrność. Włosy są łamliwe i rozdwojone, częściej wypadają, straciły blask. Na twarzy szybciej widać oznaki starzenia, po zniknięciu opalenizny na pierwszy plan wyjdą zmarszczki, pojawiają się przebarwienia i rozszerzone naczynka krwionośne. Oprócz stosowania odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych, warto poddać się kilku zabiegom, które przywrócą właściwą kondycję naszemu ciału i pozwolą dłużej cieszyć się wspomnieniami z urlopu.

MELA Peel i VI PEEL Whitening – rozjaśniamy skórę

Dla przywrócenia skórze blasku i likwidacji przebarwień rekomendujemy VI PEEL – peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu średnio-głębokim. Jest on bezpieczny dla każdego rodzaju skóry (również okolic oczu, szyi, piersi i dłoni), skutecznie leczy przebarwienia, redukuje uszkodzenia posłoneczne i objawy starzenia. Nie wymaga też długiego okresu wyłączenia.

MELA Peel  jest peelingiem rekomendowanym do leczenia problemów i działa powierzchownie lub głębiej , w zależności od zastosowanej liczby warstw. Wśród jego składników znajdują się kwas azelainowy, kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas kojowy, kwas salicylowy retinol czy enoxolone – dobrane w odpowiednich stężeniach tak, aby efekty terapii były jak najlepsze.

Aquashine BR i BTX, RRS Hyalift Pro 75 – nawilżamy skórę

Koktajle z antyoksydantami nie tylko intensywnie nawilżą skórę, ale też rozjaśnią przebarwienia i wyrównają jej koloryt.  Efekty działania i poprawa jakości skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Preparaty Aquashine to kompozycje nieusieciowanego kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu 1,5% oraz kompleks peptydowy i odżywczy. Wśród składników odżywczych znaleźć można 24 aminokwasy, 14 witamin, 8 składników mineralnych oraz koenzymów a także 5 kwasów nukleinowych. Najnowsza formuła Aquashine BTX  ma dodatkową funkcję relaksowania skóry – efekt dzięki unikalnej formule  o działaniu botoksopodobnym.

RRS Hyalift Pro 75  to czysty niestabilizowany kwas hialuronowy wysoko stężony, zawierający 16 aminokwasów, 5 polifenoli i 6 przeciwutleniaczy. Nie tylko nawilża i biorewitalizuje skóre, ale działa przeciwstrzeniowo, redukując powierzchniowe zmarszczki i wiotkość skóry. Szczególnie polecany do skór dojrzałych, wymagających odżywienia.

To oczywiście nie wszystko. Pielęgnujmy ciało regularnie, dbajmy na co dzień, a odwdzięczy się nam z nawiązką.

Udostępnij:

Autor: