PERFECT PEEL


Perfect Peel to najbardziej zaawansowany i najskuteczniejszy peeling w swojej klasie. Jako jedyny peeling na rynku zawiera w swoim składzie GLUTATION zwany „KRÓLEM wśród antyoksydantów”. Utrzymuje żywotność i aktywność biologiczną komórek, neutralizując wolne rodniki. Jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy działającym wewnątrzkomórkowo. Jego unikalne działanie polega na tym, że może współgrać z innymi substancjami zwiększając ich działanie przeciwutleniające /witamina C, witamina E, selen, ekstrakt z pestek winogron, kwas alfa-liponowy, koenzym Q10/. Wspomaga tworzenie kolagenu i elastyny oraz system immunologiczny podczas procesów zapalnych, odgrywa kluczową rolę w procesach melanogenezy. Poziom glutationu zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego podawanie glutationu jako suplementu stosowanego miejscowo znacząco wpływa na prawidłową pielęgnację skóry.
Glutation ma możliwość znacznego rozjaśnienia skóry. Miejscowe stosowanie jest uważane za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę korygowania przebarwień.

Ekskluzywna formuła Perfect Peel zapewnia najlepsze rezultaty w walce ze starzeniem się skóry, trądzikiem, przebarwieniami, redukuje wielkość porów, zmniejsza i spłyca zmarszczki, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry.

PRZED I PO

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy do Ciebie i udzielimy konsultacji w zakresie zabiegu PERFECT PEEL.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)