Olśnij blaskiem w Nowy Rok!

4
Gru
4 grudnia 2017    Home » Blog » Olśnij blaskiem w Nowy Rok!

Cztery  tygodnie, tylko a może aż, zostały do końca roku. Jedni z nas Sylwestra świętują, inni niekoniecznie mają na to chęć. Niezależnie od wybranej formuły powitania Nowego Roku, warto wejść w 2018 w pełni blasku pięknej, zdrowej skóry. Przyznajmy, że zimą trochę sobie odpuszczamy. Niby jest manicure, tu kremik na twarz, tam balsam do ciała. A pielęgnację skóry trzeba dopasować do pory roku, jak ubrania.

Pamiętajmy, że niska temperatura, zimny wiatr, ogrzewane   pomieszczenia,  nie są korzystne dla  naszej skóry. Jej naturalna warstwa ochronna staje się mniej odporna na czynniki zewnętrzne. Pod wpływem niskich temperatur skóra pęka, łuszczy się, traci elastyczność, gwałtownie kurczą się naczynia krwionośne, wolniej pracują gruczoły łojowe. Zima to pora roku dość trudna także dla skóry rąk – wysuszone, spierzchnięte  i nadwrażliwe źle znoszą chłody i mróz. Większość z nas nie zapomina o noszeniu rękawiczek i stosowaniu kremów nawilżających na dłonie, jednak czasami nawet to nie wystarcza, aby były gładkie i dobrze nawilżone. Co radzimy więc na ten trudny czas, aby za miesiąc zdrowo i dobrze wyglądać?

Na początek, jak najszybciej,  zabieg CGF Harmony. Regeneracja własnymi komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie estetycznej. Rewitalizuje skórę w sposób naturalny a efektem jest widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry, redukcja drobnych zmarszczek, zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, poprawa jej kolorytu.

Po dwóch tygodniach zalecamy zabieg Aquashine BTX czyli botulinę peptydową nowej generacji . To produkt wielopoziomowy i wielofunkcyjny. W związku z dobrze zachowaną równowagą między działaniem liftingującym a rozluźniającym mięśnie, uzyskujemy wielopoziomowy i selektywny efekt przeciwstarzeniowy we wszystkich morfofunkcyjnych warstwach skóry i otaczających tkankach. Zabieg umożliwia delikatną i selektywną korektę wszystkich problemów jednocześnie.

I ostatnia sesja, tuż przed Sylwestrem, tym razem PRX-T33  – zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to  oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego i wody utlenionej). Zabieg szybki i bezbolesny, nie pozostawia śladów.

Dodatkowo pamiętajmy o nawilżeniu i napięciu skóry szyi, dekoltu i dłoni. Rekomendujemy tu zabieg POWER MEZO czyli połączenie PRX z Aquashine podczas jednej sesji.  Efekt gwarantowany!

Udostępnij:

Autor: