MICRO & NANO FAT lipofilling


MICRO & NANOFAT to najnowsza, małoinwazyjna metoda lipofillingu czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej według dr Mario Goisisa z Mediolanu, uznanego na świecie specjalisty medycyny regeneracyjnej. Została stworzona dla pacjentów, których skóra wymaga rewitalizacji, regeneracji i miejscowej odbudowy. MICRO & NANOFAT pozwala na przeprowadzenie zabiegu lipotransferu celem uzupełnienia utraconych objętości oraz  regeneracji skóry stanowiąc tym samym alternatywę dla kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia czy sculptry. 

Ta udoskonalona metoda lipofillingu polega na pobraniu tkanki tłuszczowej od pacjenta, odpowiednim jej przygotowaniu i iniekcji przy pomocy specjalnej, opatentowanej przez dr Goisisa, kaniuli. Kaniula o średnicy 2 mm z tępym końcem i sześcioma portami, zapewnia lepszą ochronę komórek tłuszczowych przed ich nadmiernym uszkodzeniem w trakcie liposukcji oraz krótszy czas pobrania tłuszczu, co w efekcie pozwala na szybką i bardziej skuteczną procedurę zabiegu oraz jego minimalną inwazyjność.  System jest całkowicie zamknięty, nie wymaga wirowania, co gwarantuje minimalizację powikłań i skuteczność procedury.

Zabieg wskazany jest raz w roku. Dla wzmocnienia i podtrzymania efektów regeneracji skóry zalecamy comiesięczną mezoterapię. Efekt pozabiegowy jest widoczny natychmiast. Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do aktywności dokładnie tak, jak po zabiegach wypełniania kwasem hialuronowym przy pomocy kaniuli. Całość procedury trwa ok. 1 godziny.

Wskazania:
– wolumetria twarzy,
– odmładzanie okolicy oka,
– leczenie zmarszczek palacza,
– odmładzanie skóry szyi, piersi, dłoni, pośladków, okolicy narządów rodnych

– leczenie łysienia

Przeciwwskazania:
– ciąża,
– karmienie piersią,
– infekcja skóry,
– infekcja uogólniona
Efekty przed i po zabiegu

 

Zobacz cennik

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy do Ciebie i udzielimy konsultacji w zakresie zabiegu MICRO & NANO FAT lipofilling.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)