MEZOTERAPIA LASEROWA LaseMD™ Z KOSMECEUTYKAMI

27
Sty
27 stycznia 2017    Home » Aktualności » MEZOTERAPIA LASEROWA LaseMD™ Z KOSMECEUTYKAMI

15696619_10154838580163875_450887958_oMieliśmy przyjemność testować w naszej Klinice mezoterapii laserowej – stacji LaseMD™ z serią specjalnie opracowanych kosmeceutyków. To system laserowy tworzący mikro kanaliki w naskórku przerywające barierę naskórkową. Umożliwia on najbardziej efektywne wprowadzanie specjalnie opracowanych, ekstremalnie czystych kosmeceutyków. Zabieg jest idealny dla pacjentów niechętnych procedurom inwazyjnym, obarczonym bolesnością, z długim czasem gojenia i pewnym prawdopodobieństwem powikłań.

 

Jak powszechnie wiadomo, słabością większości kosmetyków jest to, że w niewielkim stopniu przenikają one w głąb skóry. Bardzo często ich działanie sprowadza się tylko do efektu nawilżania. Szczególnie trudne w aplikacji na skórę są witaminy, mało odporne na światło, utlenianie czy ciepło.

Idea terapii LaseMD™ to połączenie bardzo łagodnego zabiegu laserowej punktowej fototermolizy skóry z działaniem specjalnie opracowanych kosmeceutyków, zawierających tylko aktywne molekuły opakowane w kilka warstw liposomów. Impulsy laserowe otwierają barierę naskórkową, co umożliwia maksymalną biodostępność składników czynnych, niemożliwą do uzyskania innymi metodami. Jednoczesne działanie lasera i kosmeceutyków uwalania efekt synergii, dając potężny impuls rozjaśnienia, odnowy i odmłodzenia skóry.

LaseMD™  to zabieg dla osób mających początkowe, drobne problemy skórne i chcących zachować perfekcyjny stan skóry na długo. Podstawowe wskazania to nierówny koloryt skóry, pierwsze oznaki starzenia i wiotkości skóry, blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki.

Generalną zaletą terapii LaseMD™ jest bardzo krótki czas gojenia. Po 5 godzinach od zabiegu nie ma śladu obrzęku czy zaczerwienienia na powierzchni skóry. Jest to zabieg „lunchowy”, szybki i absolutnie nie wyłączający z normalnej aktywności. Jest też doskonały, gdy kobieta chce i musi wyglądać wspaniale już następnego dnia. Pacjentka po jednym zabiegu zauważy lepsze napięcie skóry i poprawę kolorytu. Makijaż nałożony na drugi dzień po zabiegu trzyma się lepiej i wygląda bardzo dobrze, a co najważniejsze można go w ogóle zrobić.

Kosmeceutyki LaseMD™ to po pierwsze minimalizm: minimalna liczba składników ogranicza możliwość efektów ubocznych i powikłań. Po drugie: żadnych sztucznych zapachów i sztucznej chemii – tylko sprawdzone składniki naturalne. Technologia nano-liposomów: otoczka z liposomów i nano-wymiary ułatwiają wnikanie czynników aktywnych do skóry, a technologia MNG, (Multi Nanosome Granulated), stabilizuje molekuły czynne od środka. System dwukomorowy z aktywacją tuż przed zabiegiem, zapewnia najwyższą świeżość preparatu.

Linia Ampułek Lutronic składa się obecnie z sześciu kosmeceutyków:

VC – kwas askorbinowy (vitamina C),

VA – retinol (witamina A),

TA – kwas traneksamowy,

RS – resweratrol ,

SC – składniki czynne komórek macierzystych,

CK – składniki czynne komórek macierzystych i czynnik wzrostu.

AMPUŁKI VC (KWAS ASKORBINOWY)

Witamina C (VC) jest jednym z najsilniejszych, naturalnych antyoksydantów, który odmładza skórę odbudowując strukturę kolagenu. Pomaga także w likwidacji foto uszkodzeń. Stężenie 10%. Zastosowanie: rozjaśnianie skóry i odmładzanie.

AMPUŁKI VA (RETINOL)

Retinol czyli stężona witamina A potrafi w naturalny sposób cofnąć czas zniszczonej skóry. Kwas witaminy A odmładza skórę przyśpieszając powstawanie nowych, zdrowych komórek naskórka. Stężenie 2500 jm. Zastosowanie: wygładzanie zmarszczek.

AMPUŁKI TA (KWAS TRANEKSAMOWY)

Kwas traneksamowy (TA) jest od dziesięcioleci używany do przyspieszania gojenia ran po zabiegach chirurgii plastycznej. Nieoczekiwany efektem ubocznym, jaki odkryli lekarze było rozjaśnienie skóry dzięki cofnięciu objawów melasmy. Stężenie 1,2%.  Zastosowanie: rozjaśnianie skóry i usuwanie zaczerwień.

AMPUŁKI SC (SKŁADNIKI CZYNNE KOMÓREK MACIERZYSTYCH)

Zawierające białka z komórek macierzystych, ampułki SC odmładzają skórę wymuszając powstawanie nowego kolagenu i włókien elastyny Stężenie 20%. Zastosowanie: odmładzanie skóry.

AMPUŁKI RS (RESWERATROL)

Ampułka RS zawiera najwyższej, jakości czysty (95%) resweratrol, naturalny polifenol w nanocząsteczkach połączony z nisko molekularnym kwas hialuronowy. Zawartość resweratrolu w jednej ampułce RS jest w przybliżeniu taka, jak w 500 butelkach czerwonego wina. Resweratrol pomaga chronić skórę przed fotostarzeniem i nowotworzeniem wywoływanym przez promieniowanie UV. Stężenie 7%. Zastosowanie: rozjaśnianie skóry i odmładzanie.

AMPUŁKI CK (SKŁADNIKI CZYNNE KOMÓREK MACIERZYSTYCH+ GENISTEINA + KGF)

Poza białkami komórek macierzystych, jak w ampułce SC, ampułka CK zawiera bardziej intensywny KGF (keranocytowy czynnik wzrostu) i Genisteinę, które stymulują odrost włosów i odmłodzenie skóry. Stężenie 20%. Zastosowanie: odrost włosów.

Zobacz galerię zdjęć i video

Udostępnij:

Autor: