LINERASENowej generacji atelokolagen LINERASE to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do podawania śródskórnego, zarejestrowanym jako wyrób medyczny. Co istotne, terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych.  Procedura zabiegu  jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

LINERASE to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które zwiększając produkcję KOLAGENU typu III, przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Dzięki terapii skóra staje się młodsza nawet o 5 lat!

Dominującą formą kolagenu (80 proc.) w skórze człowieka jest kolagen typu I, który stanowi włóknistą podporę skóry, a także kolagen typu III (ok. 20 proc.). Dzięki niemu nasza skóra jest sprężysta, jędrna i gładka. Niestety już po 25. roku życia tracimy ok. 1.5 proc. tej cennej substancji w ciągu roku. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra jakby bardziej ulegała działaniu „grawitacji”.

Medycyna estetyczna skutecznie przeciwdziała tym zjawiskom poprzez próbę uzupełnienia zasobów kolagenu w skórze oraz niwelowania efektów jego ubytku. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej generacji atelokolagenu LINERASE pojawiły zupełnie nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek.

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjenta, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie dwutygodniowym dla uzyskania pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25. roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu.LINERASE odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej skóry a przede wszystkim przywraca naturalne piękno skóry. Doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów, leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych.

Zabieg LINERASE zalecany jest osobom, które dostrzegają u siebie oznaki starzenia, gdy skóra staje się wiotka, sucha, zmęczona i pozbawiona elastyczności lub utraciła swój blask. Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być również pojawiające się lub już istniejące blizny czy rozstępy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz cennik

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy do Ciebie i udzielimy konsultacji w zakresie zabiegu LINERASE.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)