KRIOLIPOLIZA ZLIPO i FALA UDERZENIOWA ZWAVEPRO


KOLEJNE ZABIEGI W  NASZEJ KLINICE 12 KWIETNIA 2019 

OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY

ZAPRASZAMY!!!

*****

Połączenie kriolipolizy ZLipo z falą uderzeniową ZWavePro to pierwsza tego typu innowacyjna technologia. Owocuje wysoką skutecznością (44% wyższą od tradycyjnej kriolipolizy), skróceniem o połowę czasu odchudzania i przede wszystkim brakiem dyskomfortu. Liczne badania kliniczne oraz relacje i pomiary kilkudziesięciu pacjentów z pełną odpowiedzialnością potwierdzają wysoki komfort i bezpieczeństwo pacjenta, zarówno w trakcie, jak i bezpośrednio po zabiegu.

Tkanka tłuszczowa zdeponowana na brzuchu, udach, boczkach, plecach, w okolicy kolan jest wyjątkowo trudna w redukcji. Urządzenie  ZLipo pozwala w sposób zupełnie nieinwazyjny zmniejszyć lokalne otłuszczenia i doskonale sprawdza się właśnie w wyżej wymienionych lokalizacjach. 

Po zabiegu kriolipolizy można rozpocząć serię 6-8 zabiegów fali uderzeniowej ZWavePro 2-3 razy w tygodniu. Fala uderzeniowa ma na celu rozbicie połączeń między komórkami tłuszczowymi co wspomaga ich wydalanie z organizmu. Zabieg ten jednocześnie poprawia metabolizm komórkowy skóry, stymuluję produkcję kolagenu co wpływa na poprawę elastyczności skóry tak potrzebną przy modelowaniu ciała podczas utraty tkanki tłuszczowej. 

Urządzenie USG ZSono SonidoSmart precyzyjnie pokazuje grubość tkanki tłuszczowej przed każdym zabiegiem modelującym sylwetkę. Dzięki tej technologii kwalifikujemy pacjentów do zabiegu, precyzyjnie określamy procedurę eliminacji tkanki tłuszczowej podskórnej oraz obrazujemy efekty.

Posiadamy  również procedurę zabiegową i mini-aplikator na podbródek, używany do leczenia niewielkich złogów tłuszczu, który redukuje podskórną tkankę tłuszczową tej okolicy i skutecznie napina skórę. Tu jednak należy zwrócić uwagę na istotne przeciwwskazania takie, jak nieleczone choroby tarczycy lub przytarczyc, choroby krtani, guzy w okolicy gardła. Połączenie z ZWavePro jest tu niedozwolone – stosowany jest manualny masaż drenujący.

Zobacz cennik

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy do Ciebie i udzielimy konsultacji w zakresie zabiegu ZLipo & ZWavePro.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)