Karnawałowy szyk

26
Sty
26 stycznia 2018    Home » Blog » Karnawałowy szyk

Nie szata zdobi człowieka. Olśniewające kreacje, brokat we włosach, a nawet brylanty, na nic, jeśli skóra nie będzie po prostu zdrowa i wypoczęta. A tu karnawał w pełni, bale, potańcówki, impreza goni imprezę. Oprócz wysypiania się i odpowiedniej diety, zadbaj o siebie w gabinecie medycyny estetycznej. W naszej Klinice, po konsultacji, dobierzemy odpowiedni i skuteczny zabieg tak, aby przede wszystkim zapewnić Tobie i Twojej skórze komfort i relaks.

Rekomendujemy nasze karnawałowe TOP zabiegi:

HIFU nieinwazyjny lifting twarzy lub ciała (brwi, bruzda nosowo-wargowa, podbródek, szyja, ramiona, pas, boczki, uda) najnowszej generacji i napięcie skóry. Precyzyjna aplikacja zapewnia brak uszkodzeń naskórka,  co powoduje, że zabieg może być wykonany nawet w dniu wyjścia  na karnawałowy bal. Wystarczy jeden zabieg a efekt jest długotrwały.

CGF HARMONY – świetnie nawilży i rozświetli skórę. Znakomite połączenie z zabiegiem HIFU na tydzień przed i na tydzień po.

PRX-T33  – zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to  oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego i wody utlenionej). Zabieg szybki i bezbolesny, nie pozostawia śladów, świetnie napnie  skórę nawet w dniu zabawy karnawałowej. Doskonałe uzupełni HIFU , laser eCO2, Dermapena.

ELECTRI – intensywna regeneracja skóry dla tych, którzy chcą poprawić jej jakość skóry i zahamować proces starzenia, dzięki serii zabiegów, bez pozabiegowego wyłączenia z obowiązków. Skuteczny dzięki unikalnej formule łączącej fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry.

NEUVIA HYDRO DE LUXmezoterapia z użyciem Neauvia Hydro Delux rewelacyjnie odświeża skórę. Skóra niemal natychmiast staje się jędrna, nawilżona, odzyskuje witalność, blask i młody wygląd. Zapewnia to bardzo wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego: aż 18 mg/ml. Obecność w preparacie hydroksyapatytu wapnia powoduje, że zabieg działa stymulująco na odbudowę i namnażanie włókien kolagenowych, dzięki czemu efekt jest długotrwały.

Peeling LASEREM FRAKCYJNYM eCO2 najnowszej generacji lub napięcie skóry opadających powiek – na tydzień przed wyjściem na bal.

Bezpieczeństwo i efekt gwarantowane!

To już ostatnie dwa tygodnie karnawału. Konsultacja telefoniczna pomoże w efektywnym ułożeniu planu zabiegowego.

Udostępnij:

Autor: