Juvéderm® VOLITE – naturalny blask zdrowej skóry

12
Lip
12 lipca 2017    Home » Aktualności » Juvéderm® VOLITE – naturalny blask zdrowej skóry

170616_juvederm1Kolejna nowość w naszej Klinice! Juvéderm® VOLITE – produkt na bazie kwasu hialuronowego – to pierwszy preparat do iniekcji, który poprawia gładkość (brak drobnych zmarszczek), nawilżenie i elastyczność skóry. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd. 

Juvéderm® VOLITE jest aplikowany w iniekcjach śródskórnych w obszarach twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Preparat zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zabiegu skóra jest głęboko nawilżona, jędrna, elastyczna, zyskuje naturalny blask, wygląda na zadbaną i wypoczętą. Zastosowano w nim przełomową technologię VYCROSS™, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania preparatów. Dzięki temu produkty z tej serii mają postać żelu o gładkiej konsystencji, który całkowicie integruje się z tkanką, dając doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące.

Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed zabiegiem należy wyleczyć stany zapalne i choroby skóry poddanej zabiegowi. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest skłonność do powstawania blizn i keloidu oraz choroby układu immunologicznego, jak również uczulenie na składniki preparatu i alergie.

Udostępnij:

Autor: