Innowacyjny V-LASER do zamykania naczyń z innowacyjną technologią GENESIS do napinania wiotkiej skóry

21
Gru
21 grudnia 2018    Home » Aktualności » Innowacyjny V-LASER do zamykania naczyń z innowacyjną technologią GENESIS do napinania wiotkiej skóry

Absolutny HIT w naszej Klinice! Na stałe zagościł u nas V-LASER – najnowsza platforma firmy WON -TECH i kompletne rozwiązanie dla redukcji zmian naczyniowych, zmian pigmentowych i odmładzania skóry. Dzięki V-laserowi wyleczymy rumień, zamykamy naczynka czerwone i niebieskie na twarzy i kończynach dolnych. Najnowsza technologia GENESIS, w którą jest wyposażony V-laser, w sposób nieablacyjny napina wiotką skórę. W każdej chwili można przeprowadzić zabieg, co więcej nie wymaga czasu rekonwalescencji, dlatego GENESIS często wybierają mężczyźni i gwiazdy. 

Główną zaletą urządzenia V-LASER jest jego  wszechstronność. Długie impulsy 532nm oraz 1064nm o zmiennym czasie impulsu są efektywne w leczeniu skóry. Dostarczają one energię cieplną wiązki lasera wzdłuż chromoforów skóry, przez co poddawana jest ona nieodwracalnemu uszkodzeniu termicznemu w określonym czasie bez uszkadzania otaczających tkanek. Wyższy współczynnik absorpcji oraz mniejsza głębokość penetracji (naskórek) zarówno w hemoglobinie, jak i melaninie, umożliwia zastosowanie w naskórkowych zmianach naczyniowych oraz pigmentowych, takich jak trądzik różowaty, naczyniaki płaskie czy plamy soczewicowate. Niższy współczynnik absorpcji oraz większa głębokość penetracji (skóra właściwa) zarówno w hemoglobinie, jak i melaninie, umożliwia zastosowanie w zmianach naczyniowych oraz pigmentowych skóry właściwej.

Genialnym atutem zastosowania fali 1064 nm jest możliwość wykonywania zabiegów GENESIS, polegających na termicznej stymulacji kolagenu, w celu przywrócenia pierwotnego napięcia skóry poprzez jej zagęszczenie. To doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdy mamy mało czasu przed tzw. “wielkim wyjściem”. Zabieg GENESIS nie uszkadza naskórka, nie wymaga znieczulenia, może być wykonywany o każdej porze roku. Sprawia, że wyglądamy pięknie, zdrowo, świeżo i natychmiast wracamy do normalnego funkcjonowania. Sami zobaczcie, jak rewelacyjne efekty przynoszą te procedury zabiegowe!

V-LASER VIDEO

 

Szukasz najlepszego dla siebie gabinetu medycyny estetycznej w okolicach Warszawy? Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie koło Warszawy to wyjątkowe miejsce, z dala od zgiełku, dyskretne i eleganckie, w którym pacjent poczuje się komfortowo.
Udostępnij:

Autor: