Infuzja tlenowa – zabieg kochany przez gwiazdy

20
Lis
20 listopada 2018    Home » Aktualności » Infuzja tlenowa – zabieg kochany przez gwiazdy

Infuzja tlenowa to nowoczesna, niein­wazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładza­nia i regeneracji skóry. Wykony­wana jest przy pomocy spec­jal­isty­cznej aparatury, wyko­rzys­tu­jącej jednocześnie dwie tech­nolo­gie: ter­apię czystym tlenem i wprowadzanie sub­stancji aktywnych głęboko w skórę. 

Infuzja tlenowa wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnej zawartej w specjalnym serum.  Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Dostępna w naszym gabinecie, szeroka gama produktów BE CEUTICALS zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty. Kosmeceutyki BE CEUTICALS to znakomita pielęgnacja w domu także po zabiegach takich, jak peeling Derma Peel Plus lub laser frakcyjny eCO2. Preparaty, których używamy do zabiegu infuzji tlenowej, zawierają m.in. kwas hialuronowy, witaminę C, retinol, ceramidy.

Zabieg infuzji tlenowej z uwagi na swoje natychmiastowe działanie stał się bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu. Jest całkowicie bezpieczny i ze względu na wykonywanie metodą bezdotykową pozwala zachować wysoką higienę.

Zabieg idealny dla każdego rodzaju skóry, wspaniała propozycja dla kobiet w ciąży i karmiących, które zwykle są wyłączone z większości zabiegów z racji na swój stan – teraz też mogą poczuć się piękne. W przypadku cery młodej działamy profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia, utracie nawilżenia i jędrności skóry. Zabieg z użyciem specjalnego preparatu wspomaga terapię trądziku, z uwagi na działanie przeciwbakteryjne nanokoloidu platyny. W przypadku cery dojrzałej poprawiamy stan i kondycję skóry. W obu przypadkach uzyskujemy świeży i promienny wygląd. Zabieg infuzji tlenowej w połączeniu z wprowadzaniem w skórę substancji odżywczych to także doskonały zabieg przed „wielkim wyjściem”.

Wskaza­nia

  • skóra niedotle­niona, szara, zestre­sowana, zmęczona
  • skóra dojrzała z oznakami starzenia
  • skóra sucha, odwodniona
  • skóra zwiotczała, pozbaw­iona sprężystości
  • skóra skłonna do przebarwień
  • skóra wrażliwa z popękanymi naczy­ni­ami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym

Udostępnij:

Autor: