Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda


Dr Barbara Parda-Głomska

Jestem absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (UIME). W 1990 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Od wielu lat specjalizuję się w procedurach medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz  regeneracyjnej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe pogłębiam konsekwentnie w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem światowych ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej. Regularnie uaktualniam techniki pracy dzięki uczestnictwu w europejskich i światowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Dermatologii Estetycznej. Biegle posługuję się językiem angielskim. Zapraszam na konsultację, celem wspólnego uzgodnienia harmonogramu procedur estetycznych oraz omówienia ewentualnej suplementacji antiaging. Oferuję szeroki zakres zabiegów od klasycznej profilaktyki zmarszczek, poprzez zróżnicowane procedury biostymulujące skórę twarzy i ciała , procedury wolumetryczne, wolumizacyjne oraz lifingujące. Zobacz wszystkie rodzaje zabiegów w naszej ofercie.

ZESPÓŁ

Dr n. med. Robert Bartkowiak

Dr n. med. Robert Bartkowiak jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1993). Dalsze lata przyniosły mu specjalizacje z położnictwa i ginekologii I i II stopnia. W 1998 roku zgłębił wiedzę z zakresu ultrasonografii w ginekologii i położnictwie. W 2004 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Pracę zawodową rozpoczął w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej w Warszawie. Odbył liczne szkolenia w swojej dziedzinie medycyny, zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w 2004 roku w King’s College w Londynie. Uczył się pod kierownictwem profesora K. Nicolaidesa, poznając techniki z zakresu diagnostyki prenatalnej. Posiada certyfikaty potwierdzające udział w warszawskich szkoleniach z zakresu nowoczesnej ginekologii w 2014 roku – Implanon NXT oraz urządzenia laser Mona Lisa Touch. Publikuje w czasopismach specjalistycznych, bierze udział w projektach naukowych.

Dr Ida Yurtsever

Doktor Ida Yurtsever jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSW w Warszawie. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Medycyny Estetycznej przy Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pani doktor specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci,  w dermatochirurgii, krioterapii i  laseroterapii.

Dorota Świątkowska

Dorota Świątkowska jest psychodietetykiem, wykwalifikowaną specjalistką w zakresie żywienia i dietetyki klinicznej. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW oraz studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia na kierunku poradnictwo dietetyczne. Posiada 17-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami w szpitalu klinicznym oraz poradniach lekarskich i dietetycznych. Prowadzi wykłady o tematyce żywieniowej, jest autorką wielu poradników i artykułów dotyczących zdrowego żywienia. Udziela porad żywieniowych dla dzieci i dorosłych, przygotowuje indywidualne jadłospisy dostosowane do danej jednostki chorobowej i preferencji żywieniowych pacjenta, zgodne z trybem życia, pracy i wykonywanej aktywności fizycznej.

Danuta Kraszewska

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w medycynie estetycznej i chirurgii.

CERTYFIKATY

certyfikat8 certyfikat9 certyfikat7certyfikat3 certyfikat4
certyfikat1 certyfikat2 certyfikat12 certyfikat11 certyfikat11
certyfikat11 certyfikat4certyfikat4
certyfikat6 certyfikat5 certyfikat10 certyfikat10certyfikat10 10 th Int. Caucasian Congress - Certificate JULY 2016 GEORGIA Aptos Certificate JULY 2016 GEORGIAamerican-academy-asthetic-medicinecertyfikat-european-led-academy-symposiumcertyfikat-asthetic-and-laser-medicineCertificate Barcelona 08-2016GMC-20-03-2017Lipolifting cialo DYPLOM BPGLipolifting twarz DYPLOM BPGPlexr DYPLOM BPGUlverin - Dyplom
 


Rekomendacje osób, które odwiedziły klinikę Dr Parda

aldonaJestem pacjentką dr Barbary Parda Głomskiej od pięciu lat, ale zanim do niej trafiłam, korzystałam wcześniej z usług dwóch innych lekarzy i nie byłam specjalnie zadowolona. W dniu, w którym usiadłam na fotel Pani Doktor Barbary okazało się, że zabiegi mogą być miłe, sympatyczne i następnego dnia można iść do pracy, a nikt nie widzi na naszej twarzy “interwencji medycznej”.Ogromną frajdę sprawia mi, jak znajomi mówią: “Co Ty robisz, że tak świetnie wyglądasz – Ty się w ogóle nie starzejesz!” – taka opinia to najlepsza rekomendacja.Każdy może zafundować sobie taki sam luksus – wystarczy skorzystać z konsultacji medycznej u dr Barbary Pardy-Głomskiej, a zabieg zostanie dobrany do urody, wymagań i mozliwości finansowych.

Jeśli widzisz zmarszczki patrząc w lustro, nie mogłaś lepiej trafić!!!

Aldona Laczycka, bizneswoman


laura laczGościem gabinetu medycyny estetycznej dr Barbary Parda była znana aktorka filmowa i teatralna, Pani Łaura Łącz.

„ Z wielką przyjemnością odwiedziłam niedawno gabinet Pani Doktor Pardy. To przepięknie, dyskretnie usytuowany gabinet, w eleganckim, wręcz magicznym domu z ogrodem. Pani Doktor przede wszystkim bardzo długo ze mną rozmawiała, poświęciła mi dużo czasu, wiele ważnych rzeczy wyjaśniła mi i doradziła konkretnie pod kątem mojej „trudnej” twarzy.

Znana jestem z tego, że przeważnie jestem niezadowolona z zabiegów i unikam wszelkich poprawek. Zauważyłam bowiem, że w moim przypadku często jest gorzej niż przed zabiegiem. Tym razem jednak zostałam potraktowana z wielkim wyczuciem i wszystko jest idealnie.

Pani Doktor Barbara Parda dysponuje tym, o co zazwyczaj trudno w podobnych gabinetach, a mianowicie wyjatkowym talentem, stosownym wykształceniem i doświadczeniem. Wiele razy widziałam u moich koleżanek złe efekty kosztownych zabiegów, dlatego też z całym przekonaniem polecam wszystkim paniom ten profesjonalny gabinet i uroczą Panią Doktor!” – powiedziała Pani Laura.

foto: www.agencjalaura.pl


Bella_v1_040
Dr Basia Parda jest lekarzem godnym zaufania – medycyna estetyczna jest jej pasją, umiejętności w tej dziedzinie rozwija systematycznie poprzez udział w szkoleniach i kongresach krajowych i międzynarodowych. Jej cechą jest niezwykła dokładność, spokój i kompleksowe podejście do problemów pacjenta, gdyż zwraca uwagę nie tylko na aspekty estetyczne, ale także na jego stan psychiczny, jako że jest jednocześnie specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Charakterystyczna dla Basi jest również dbałość o uzyskanie efektu naturalnego wyglądu twarzy pacjenta, co wyraziła w kampanii społecznej “Medycyna Estetyczna w trosce o naturalny wygląd”. Warto jej zaufać. Dr n.med. Magdalena Łopuszyńska
specjalista dermatologii i medycyny estetycznej, właścicielka kliniki BELLA, ul. Piękna 20 w Warszawie.

 

 

 Monika Orzechowska, prezes firmy VERMARI
Dr Barbara Parda -Głomska jest wyjątkowym lekarzem – łączy specjalizację z zakresu medycyny estetycznej i psychiatrii. Wiele lat doświadczeń medycznych i życiowych w połączeniu z ciekawą osobowością, serdecznością i pełnią uwagi skupionej na pacjencie, powoduje, że odwiedzając jej Klinikę, czuję się tam bezpiecznie i komfortowo. Podoba mi się jej holistyczne podejście – patrzy nie tylko na ciało ale i na duszę. Nie poprawia ona urody tylko dla chwilowej poprawy humoru pacjentki lecz szuka przyczyn złego samopoczucia głębiej, jeśli tkwi ono nie w ciele, a w głowie. Pacjent w centrum uwagi, wysoki poziom standardów etycznych, nowoczesne metody, technologie i zabiegi, spektakularne efekty – to wszystko daje mi ogromną satysfakcję z dokonanego wyboru i gorąco rekomenduję wizytę w podwarszawskiej Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda.

 

 

 


Partnerzy

croma partnerzy2 gadulkowo laserprojekt 2000 Beauty Lines Dr Parda partneremhairmaximesorestylane

Ochrona Znaku Towarowego


Swiadectwo