CELLUFORM PLUS – stworzony specjalnie do usuwania tłuszczu podbródkowego

27
Lut
27 lutego 2017    Home » Aktualności » CELLUFORM PLUS – stworzony specjalnie do usuwania tłuszczu podbródkowego

Podwójny podbródek może być efektem spowodowanym miejscowym pojawieniem się warstwy tłuszczu lub zwiotczeniem i  pomarszczeniem skóry w okolicy podbródka i szyi, albo tymi dwoma problemami równocześnie. Podwójny podbródek sprawia, że twarz wygląda ciężko, starzej i mniej atrakcyjnie. Według badań przeprowadzonych przez American Society for Dermatologic Surgery,  dla 68% respondentów, tłuszcz zlokalizowany w okolicy podbródkowej oraz wiotkość skóry w tym miejscu, stanowi duży problem z psychologicznego punktu widzenia. Mamy na to sposób. W naszej Klinice dostępny jest już Celluform Plus – preparat stworzony specjalnie do usuwania tłuszczu podbródkowego w prosty i nieurazowy sposób. Bez skalpela!

Celluform Plus składa się z roztworu kwasu deoksycholowego (10 mg/ml) i wyciągu arniki górskiej o działaniu kojącym i przeciwrumieniowym. Kwas rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza zawarty w nich tłuszcz, jak również powoduje przebudowę skóry, w wyniku czego uzyskuje się efekt liftingujący, biostymulacyjny, a także zniknięcie tłuszczu w okolicy podbródka. Dodatkowo powoduje on poprawę metabolizmu komórkowego skóry i mikrokrążenia, a także stymuluje regenerację skóry. Składniki aktywne arniki, takie jak flawonoidy, triterpeny, laktony seskwiterpenu i olejki eteryczne, mają działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe, przeciwbólowe oraz stymulują krążenie krwi. Ponadto, oprócz zmniejszenia dolegliwości bólowych, przyspiesza ona resorpcję siniaków. Po wstrzyknięciu substancji, komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i rozpadają się, eliminując tłuszcz.

Zabieg trwa ok. 30 minut. Wybrana partia skóry jest znieczulana i poddawana serii bezbolesnych zastrzyków,  z użyciem cieniutkiej igły. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednakże liczba zabiegów zależy od ilości nagromadzonego tłuszczu. Skutki uboczne w postaci  małych siniaków, zaczerwienienia lub obrzęku, ustępują zwykle do 5 dni.

Przeciwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • schorzenia wątroby,
  • choroby natury kardiologicznej,
  • cukrzyca,
  • zaburzenia krzepliwości krwi

Udostępnij:

Autor: