Atelokolagen czyli skóra młodsza o nawet pięć lat

7
Sie
7 sierpnia 2017    Home » Blog » Atelokolagen czyli skóra młodsza o nawet pięć lat

Gdy pojawiają się zmarszczki a skóra wydaje się być coraz cieńsza i wiotka to znak, że ubywa w niej kolagenu. Kolagen, który naturalnie występuje w organizmie człowieka i jest podstawowym białkiem tkanki łącznej, odpowiada za wygląd sprężystość, jędrność skóry – szczególnie typ I i III.

Pierwszy z nich stanowi podporę skóry, gdyż tworzy grube włókna o dużej wytrzymałości, a drugi  tworzy elastyczne włókna odpowiedzialne za sprężystość. Niestety z wiekiem tracimy kolagen – więcej go obumiera  niż organizm jest w stanie wyprodukować. Nie możemy tego procesu zatrzymać, ale możemy pomóc skórze, dostarczając jej dodatkowe ilości kolagenu, zwłaszcza, że medycyna estetyczna oferuje duże możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek.

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów dostępnych w naszej Klinice, jest  LINERASE – atelokolagen typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które zwiększając produkcję KOLAGENU typu III, przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Dzięki terapii skóra staje się młodsza nawet o 5 lat!

 

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjenta, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie dwutygodniowym dla uzyskania pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25. roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. LINERASE odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej skóry a przede wszystkim przywraca naturalne piękno skóry. Doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów, leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych.

Zabieg LINERASE zalecany jest osobom, które dostrzegają u siebie oznaki starzenia, gdy skóra staje się wiotka, sucha, zmęczona i pozbawiona elastyczności lub utraciła swój blask. Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być również pojawiające się lub już istniejące blizny czy rozstępy.

Udostępnij:

Autor: