ART FILLER® – WYPEŁNIACZE NOWEJ GENERACJI Z PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĄ TRI-HYAL

1
Mar
1 marca 2018    Home » Aktualności » ART FILLER® – WYPEŁNIACZE NOWEJ GENERACJI Z PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĄ TRI-HYAL

W naszej Klinice na stałe zagościły innowacyjne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego UNIVERSAL i VOLUME z gamy ART FILLER® francuskiej firmy Filorga. Są one przeznaczone do wypełniania zmarszczek, modelowania i poprawy wolumetrii twarzy, korygowania kształtu i powiększania ust oraz nawilżania i rewitalizacji skóry. 

Oparte na nowatorskiej technologii TRI-HYAL, odpowiadają na wszystkie potrzeby związane z procesem starzenia się twarzy. Technologia ta wykorzystuje trzy rodzaje kwasu hialuronowego, które umożliwiają uzyskanie optymalnego efektu odmłodzenia. Po zabiegach twarz wygląda pięknie, młodo, naturalnie i świeżo.  Wypełniacze ART FILLER® są tak dopracowane, że pozwalają uniknąć niepożądanego efektu sztuczności i maski. Ich skuteczność, bezpieczeństwo i tolerancja zostały potwierdzone w 18-miesięcznym badaniu klinicznym.

Tajemnica skuteczności ART FILLER®

Podstawowym składnikiem produktów jest kwas hialuronowy (HA) pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu jest on znakomicie tolerowany przez organizm i bezpieczny w stosowaniu. Wykorzystano tu 3 rodzaje kwasu hialuronowego w technologii TRI-HYAL. Dzięki temu preparaty ART FILLER® można stosować do różnych części twarzy, ciała i dłoni. Daje to możliwość likwidowania wszystkich objawów starzejącej się skóry oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Jak są stosowane preparaty?

Preparaty ART FILLER® podawane są metodą iniekcji, dlatego zabiegi mogą być wykonywane tylko przez doświadczonego lekarza w renomowanym gabinecie. Każda aplikacja poprzedzona jest dokładną konsultacją i wywiadem lekarskim, by sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Zabieg trwa od 15 do 30 minut, w zależności od miejsca wstrzykiwania. Dzięki dodaniu do preparatów lidokainy, aplikacja jest bezbolesna i komfortowa. Kwas podawany jest w skórę cienką igłą, co sprawia, że miejsca wkłucia są właściwie niewidoczne. Efekt wypełnienia pojawia się od razu.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków. W niektórych wypadkach po wstrzykiwaniu preparatu mogą pojawić się zaczerwienienia i obrzęki, czasem siniaczki. Nie ma powodów do niepokoju – ustępują po kilku dniach po zabiegu. Bez problemu można je zamaskować makijażem.

Warto wiedzieć:

– okłady chłodzące przyłożone w miejsca ostrzykiwania zapobiegną i zmniejszą obrzęki i zaczerwienienia,

– w dniu zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego i rozgrzewania ciała (np. w saunie),

– należy unikać ekspozycji na słońce i niskich temperatur do momentu aż ewentualne obrzęki nie znikną,

– tuż po zabiegu, na miejsca wkłucia, nie powinno się nakładać makijażu.

Udostępnij:

Autor: