ART FILLER VOLUME i UNIVERSAL


Innowacyjne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego UNIVERSAL i VOLUME z gamy ART FILLER® francuskiej firmy Filorga, przeznaczone do wypełniania zmarszczek, modelowania i poprawy wolumetrii twarzy, korygowania kształtu i powiększania ust oraz nawilżania i rewitalizacji skóry.

Oparte na nowatorskiej technologii TRI-HYAL, odpowiadają na wszystkie potrzeby związane z procesem starzenia się twarzy. Technologia ta wykorzystuje trzy rodzaje kwasu hialuronowego, które umożliwiają uzyskanie optymalnego efektu odmłodzenia. Po zabiegach twarz wygląda pięknie, młodo, naturalnie i świeżo.  Wypełniacze ART FILLER® są tak dopracowane, że pozwalają uniknąć niepożądanego efektu sztuczności i maski. Ich skuteczność, bezpieczeństwo i tolerancja zostały potwierdzone w 18-miesięcznym badaniu klinicznym.

Podstawowym składnikiem produktów jest kwas hialuronowy (HA) pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu jest on znakomicie tolerowany przez organizm i bezpieczny w stosowaniu. Wykorzystano tu 3 rodzaje kwasu hialuronowego w technologii TRI-HYAL. Dzięki temu preparaty ART FILLER® można stosować do różnych części twarzy, ciała i dłoni. Daje to możliwość likwidowania wszystkich objawów starzejącej się skóry oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Zobacz cennik

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy do Ciebie i udzielimy konsultacji w zakresie zabiegu ART FILLER VOLUME i UNIVERSAL.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)