Aktualności


Infuzja tlenowa – zabieg kochany przez gwiazdy

20
Lis
20 listopada 2018

Infuzja tlenowa to nowoczesna, niein­wazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładza­nia i regeneracji skóry. Wykony­wana jest przy pomocy spec­jal­isty­cznej aparatury, wyko­rzys­tu­jącej jednocześnie dwie tech­nolo­gie: ter­apię czystym tlenem i wprowadzanie sub­stancji aktywnych głęboko w skórę. 

Czytaj dalej

Lipofilling czyli wypełnianie własną tkanką tłuszczową

29
Paź
29 października 2018

Lipofilling to nic innego jak pobranie tłuszczu z części ciała, gdzie jest go w nadmiarze i przeszczepienia w miejsca, w których brakuje objętości. W ten sposób pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej w jednym miejscu (brzuch, wewnętrzna część ud i kolan), jednocześnie modelując własnym tłuszczem inne partie ciała.

Czytaj dalej

Kobiecość bez tabu – nowoczesna ginekologia estetyczna

19
Lip
19 lipca 2018

Świadome swego ciała kobiety coraz częściej decydują się na wykorzystanie możliwości, jakie niesie ze sobą nowoczesna medycyna, w tym również ginekologia estetyczna. Rozwój tej stosunkowo młodej dziedziny powoduje, że korekcja i odmładzanie sfer intymnych przestaje być tabu. Brak satysfakcji z życia seksualnego u kobiet, po porodach lub w czasie menopauzy, może rodzić frustrację, dyskomfort i kompleksy, które odbijają się na jakości związku, relacji, całego życia.  Czytaj dalej

Medycyna estetyczna: bezpieczeństwo pacjentów przede wszystkim

25
Cze
25 czerwca 2018

Coraz więcej pacjentów, zakłopotanych mnogością sprzecznych informacji, zgłasza się do nas z pytaniami dotyczącymi dostępności zabiegów medycyny estetycznej w wielu miejscach. Stąd postanowiliśmy wyjaśnić wątpliwe kwestie. Wraz z kolegami lekarzami nieustannie zwracamy uwagę na niebezpieczne zjawisko wykonywania zabiegów lekarskich z zakresu dermatologii estetycznej oraz procedur diagnostycznych i terapeutycznych przez osoby bez wykształcenia lekarskiego. Wykonywanie takich zabiegów przez osoby nieuprawnione i w nienależytych warunkach może skutkować nieodwracalnymi zmianami wyglądu, poważnym uszczerbkiem na zdrowiu a nawet doprowadzić do utraty życia. Nasze zdrowie i wygląd zewnętrzny są dobrami osobistymi, chronionymi na mocy art. 23 k.c.

Czytaj dalej

Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? – skóra na pewno!

15
Cze
15 czerwca 2018

Jesteśmy za równouprawnieniem, ale jako profesjonaliści medycyny estetycznej, zdecydowanie nie traktujemy na równi kobiecej i męskiej skóry. W naszej Klinice indywidualnie dobieramy zabiegi dla każdego pacjenta, także pod tym względem. Każdy ma też inne potrzeby spowodowane kondycją zdrowotną, dietą, sposobem życia. Panowie coraz częściej obalają mit, że wizyta w gabinecie jest niemęska i chętnie korzystają z zabiegów, wiedząc, że zadbanie o siebie jest dobrą inwestycją na lata. Czytaj dalej

W życiu nigdy nie jest za późno na zmiany – rozmowa

8
Maj
8 maja 2018

Jeśli wydaje Ci się, że przegapiłaś swoją szansę na sukces, a na zmiany jest już za późno – ta rozmowa jest dla Ciebie. Dr Barbara Parda-Głomska pracowała jako psychiatra, ale w wieku 40 lat postanowiła pójść dalej i zrobić dodatkową specjalizację – z medycyny estetycznej. Kilka lat później  otworzyła własną firmę – Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Parda. Dagny Kurdwanowskiej opowiada o tym, co zdecydowało o jej sukcesie, dlaczego warto sięgać po więcej i jak ważna jest misja i etyka w budowaniu zaufania z pacjentem.

Więcej na portalu Sukces Pisany Szminką

Laser frakcyjny eCO2 nowej generacji: bezpieczny, skuteczny, komfortowy

29
Sty
29 stycznia 2018

LUTRONIC to synonim innowacyjności, niezawodności i doskonałości. Taki jest najnowszy produkt koreańskiej firmy: laser frakcyjny eCO2 nowej generacji. Mercedes wśród laserów CO2, nad wyraz skuteczny, jedyny na świecie o tak szerokim spektrum działania. Co najważniejsze, bezpieczny dla pacjenta, nie powoduje dyskomfortu i nie wymaga długiego okresu gojenia, co potwierdzają restrykcyjne certyfikaty CE i FDA.  Czytaj dalej

CGF – źródło piękna jest w nas

15
Gru
15 grudnia 2017

To prawda, że źródło piękna jest w nas samych. Możecie to sprawdzić w naszej Klinice, gdyż poszerzyliśmy bogatą ofertę zabiegów o CGF – zabiegi regeneracji skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi. 

 

Czytaj dalej

Arthrex – naturalne piękno z własnego wnętrza

23
Paź
23 października 2017

Już jest w naszej Klinice! Arthrex, czyli Spersonalizowana Terapia Komórkowa -zabieg z użyciem PRP (osocza bogatopłytkowego) wykorzystujący naturalne procesy gojenia i regeneracji tkanek organizmu. Medyczne działanie PRP opiera się na licznych czynnikach wzrostu i cząsteczkach sygnałowych zawartych w płytkach krwi i osoczu krwi.   Czytaj dalej

Aquashine BTX – trzy w jednym

26
Wrz
26 września 2017

Światowy przemysł estetyczny dąży do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania, bazując na zdobytym doświadczeniu i najnowszych pracach badawczo-rozwojowych. Istotnym rezultatem wspólnych starań biochemików i biologów molekularnych jest stworzenie Aquashine BTX — produktu nowej generacji. Został on opracowany przez naukowców z laboratorium naukowo-badawczego CAREGEN CO LTD w celu zaoferowania kompleksowego rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Główną zaletą jest to, że ma właściwości zarówno regenerujące, jak i rozluźniające.

Czytaj dalej

Juvéderm® VOLITE – naturalny blask zdrowej skóry

12
Lip
12 lipca 2017

170616_juvederm1Kolejna nowość w naszej Klinice! Juvéderm® VOLITE – produkt na bazie kwasu hialuronowego – to pierwszy preparat do iniekcji, który poprawia gładkość (brak drobnych zmarszczek), nawilżenie i elastyczność skóry. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd. 

Czytaj dalej

Młodość mam we krwi – oddaj krew i odmłodniej z Regeneris

7
Kwi
7 kwietnia 2017

Nasza Klinika ma przyjemność brać udział w  wyjątkowej akcji, która ruszyła na początku kwietnia a dedykowana jest zabiegowi Regeneris z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Osoby, które oddadzą krew dla innych, będą mogły skorzystać z tego zabiegu w atrakcyjnej cenie również  w naszej Klinice. Krew to nie tylko najlepszy dar dla zdrowia, ale też dla własnej urody, gdyż słynny „wampirzy lifting” to zbawienny dla naszej skóry zabieg. 

Czytaj dalej