Młodość mam we krwi – oddaj krew i odmłodniej z Regeneris

7
Kwi
7 kwietnia 2017    Home » Aktualności » Młodość mam we krwi – oddaj krew i odmłodniej z Regeneris

Nasza Klinika ma przyjemność brać udział w  wyjątkowej akcji, która ruszyła na początku kwietnia a dedykowana jest zabiegowi Regeneris z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Osoby, które oddadzą krew dla innych, będą mogły skorzystać z tego zabiegu w atrakcyjnej cenie również  w naszej Klinice. Krew to nie tylko najlepszy dar dla zdrowia, ale też dla własnej urody, gdyż słynny „wampirzy lifting” to zbawienny dla naszej skóry zabieg. 

 

 

Zasady akcji 

Osoby, które do 31 maja br. oddadzą krew w dowolnej stacji krwiodawstwa, będą mogły skorzystać z oryginalnego zabiegu Regeneris w promocyjnej cenie 299 zł (średnia cena na rynku to ok. 800 zł). Aby zapisać się na zabieg, należy wysłać zdjęcie/skan zaświadczenia ze stacji krwiodawstwa poprzez specjalny formularz dostępny na stronie portalu www.WirtualnaKlinika.pl, który jest pomysłodawcą i wraz firmą Lea Vivacy współorganizatorem akcji. Na portalu znajdą się też, w specjalnej dedykowanej akcji zakładce, dodatkowe informacje o zabiegach z osoczem bogatopłytkowym, film pokazujący zabieg, ankieta z nagrodami, a także poradnik i ciekawostki dotyczące oddawania krwi.

Dlaczego Regeneris?

Regeneris to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Wykorzystuje się do niego zestawy RegenACR, stworzone i opatentowane przez szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne RegenLab. Są to certyfikowane produkty medyczne, posiadające rejestracje Medical CE klasy IIb, FDA, akredytacje TÜV oraz 21certyfikatów ISO. Są hermetycznie pakowane i wielokrotnie sterylizowane, przygotowane w taki sposób, aby za pomocą jednej probówki można było bezpiecznie pobrać krew i podać z niej (po odwirowaniu) osocze. Regeneris pozwala uzyskać osocze o optymalnym stężeniu płytek krwi i czynników wzrostu, które dzięki opatentowanej technologii pozostają żywe, co gwarantuje najlepszy efekt regeneracji i rewitalizacji skóry. Zabieg może być wykonywany wyłącznie przez przeszkolonych lekarzy.

Przestrzegamy przed imitacjami – na rynku pojawiło się wiele tanich zestawów do zabiegów z osoczem, ale wiele z nich, z powodu konstrukcji i substancji w nich zawartych, nadaje się jedynie do diagnostyki krwi, a nie wytwarzania w nim osocza bogatopłytkowego, które następnie podawane będzie pacjentowi. Takie zestawy z probówkami diagnostycznymi mogą wręcz narażać zdrowie pacjenta! W naszej Klinice wykonujemy go w sposób bezpieczny i efektywny, ciesząc się widoczną poprawą jakości skóry pacjentów.

MŁODOŚĆ MAMY WE KRWI A TY??? 

Udostępnij:

Autor: