Informacje o klinice Dr Parda


Dr Barbara Parda-Głomska

Jestem absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (UIME). W 1990 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Od wielu lat specjalizuję się w procedurach medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz  regeneracyjnej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe pogłębiam konsekwentnie w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem światowych ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej. Regularnie uaktualniam techniki pracy dzięki uczestnictwu w europejskich i światowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Dermatologii Estetycznej. Biegle posługuję się językiem angielskim. Zapraszam na konsultację, celem wspólnego uzgodnienia harmonogramu procedur estetycznych oraz omówienia ewentualnej suplementacji antiaging. Oferuję szeroki zakres zabiegów od klasycznej profilaktyki zmarszczek, poprzez zróżnicowane procedury biostymulujące skórę twarzy i ciała , procedury wolumetryczne, wolumizacyjne oraz lifingujące. Zobacz wszystkie rodzaje zabiegów w naszej ofercie.

Certyfikaty

certyfikat8 certyfikat9 certyfikat7certyfikat3 certyfikat4
certyfikat1 certyfikat2 certyfikat12 certyfikat11 certyfikat11
certyfikat11 certyfikat4certyfikat4
certyfikat6 certyfikat5 certyfikat10 certyfikat10certyfikat10 10 th Int. Caucasian Congress - Certificate JULY 2016 GEORGIA Aptos Certificate JULY 2016 GEORGIAamerican-academy-asthetic-medicinecertyfikat-european-led-academy-symposiumcertyfikat-asthetic-and-laser-medicineCertificate Barcelona 08-2016GMC-20-03-2017Lipolifting cialo DYPLOM BPGLipolifting twarz DYPLOM BPGPlexr DYPLOM BPGUlverin - Dyplom
 

Zespół specjalistów

Współpracuje z nami grupa naprawdę świetnych i wykwalifikowanych specjalistów, z dziedziny ginekologii estetycznej, dermatologii, kosmetologii, fryzjerstwa oraz odnowy biologicznej. Dzięki wspólnym konsultacjom, zwiększamy poziom obsługi klienta do najwyższych standardów.

Jacek Mirakowski
Jacek Mirakowski
Lek. med. Jacek Mirakowski ukończył studia medyczne w 1993 r. W 1999 r. uzyskał specjalizację I stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, a w 2009 r. zdał kolejny egzamin specjalizacyjny, podnosząc swoje kompetencje w obrębie tych dziedzin medycyny. Obok ginekologii w kręgu jego zainteresowań medycznych jest medycyna estetyczna. Pod tym kątem dokształcał się w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie, uzyskując dyplom lekarza medycyny estetycznej. Dr Jacek Mirakowski odbywał liczne szkolenia z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Posiada m.in. certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu technik i aplikacji umożliwiających pracę z systemem MonaLisa Touch.

Dr Jacek Mirakowski specjalizuje się w zabiegach laserowych systemem MonaLisa Touch. Przy pomocy urządzenia przeprowadza rewitalizację pochwy, a także leczy problemy z wczesnym nietrzymaniem moczu. W palecie wykonywanych przez niego zabiegów jedno z głównych miejsc zajmuje także rewitalizacja, modelowanie i powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym z wykorzystaniem w tym celu preparatu Neuvia.


Ida Yurtsever
Ida Yurtsever
Doktor Ida Yurtsever jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSW w Warszawie. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Medycyny Estetycznej przy Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, w dermatochirurgii, krioterapii i laseroterapii.

 

 

 


Danuta Kraszewska
Danuta Kraszewska
Pani Danuta Kraszewska jest wykwalifikowaną pielęgniarką z 30 letnim stażem. Jej specjalność to kosmetologia czyli pielęgnacja skóry, włosów oraz paznokci.

 

 

 Marzena Wybierek – Ziółkowska
Marzena Wybierek – Ziółkowska, doświadczony kosmetolog współpracujący z salonem. Absolwentka Politechniki Łódzkiej – wydział kosmetologii. Prowadzi własne studio urody.
Kontakt bezpośredni: 691032269

 

 

 Mgr inż. Ada Podwysocka
Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności oraz Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka. W pracy z pacjentami wykorzystuje elementy psychologii, pomagając w osiąganiu wyznaczanych wspólnie celów. Wypracowane razem efekty są wynikiem nie tylko diety, ale pracy nad motywacją i edukacją żywieniową, stanowiącą podstawę profilaktyki zdrowotnej chroniącej pacjenta przed wieloma jednostkami chorobowymi.  W psychodietetyce najważniejsze jest rozpoznanie przyczyn i mechanizmów złego odżywiania, a także odniesienie ich do czynników środowiskowych i społecznych. Podczas wspólnych spotkań diagnozuje procesy psychofizjologiczne, będące najczęściej przyczyną rozwoju nadwagi i otyłości. Kluczem do sukcesu jest wypracowanie z pacjentem nowych nawyków żywieniowych, będących podstawą właściwego odżywiania na całe życie.

 Tomasz Górecki
Tomasz to fryzjer, stylista damski, współpracujący z salonem. Specjalizuje się w metamorfozach, strzyżeniach nowoczesnych, oraz awangardowych.
kontakt bezpośredni: 508 139 188

 

 Mariola Lesińska
Trener jogi kręgosłupa i pilatesu. Wykonuje masaże klasyczne, oraz specjalistyczne. Wykonuje także refleksologię twarzy. Kontakt bezpośredni: 790 425 777
www.mariwaspa.pl

 

 

 

 


Rekomendacje osób, które odwiedziły klinikę Dr Parda

aldonaJestem pacjentką dr Barbary Parda Głomskiej od pięciu lat, ale zanim do niej trafiłam, korzystałam wcześniej z usług dwóch innych lekarzy i nie byłam specjalnie zadowolona. W dniu, w którym usiadłam na fotel Pani Doktor Barbary okazało się, że zabiegi mogą być miłe, sympatyczne i następnego dnia można iść do pracy, a nikt nie widzi na naszej twarzy „interwencji medycznej”.Ogromną frajdę sprawia mi, jak znajomi mówią: „Co Ty robisz, że tak świetnie wyglądasz – Ty się w ogóle nie starzejesz!” – taka opinia to najlepsza rekomendacja.Każdy może zafundować sobie taki sam luksus – wystarczy skorzystać z konsultacji medycznej u dr Barbary Pardy-Głomskiej, a zabieg zostanie dobrany do urody, wymagań i mozliwości finansowych.

Jeśli widzisz zmarszczki patrząc w lustro, nie mogłaś lepiej trafić!!!

Aldona Laczycka, bizneswoman


laura laczGościem gabinetu medycyny estetycznej dr Barbary Parda była znana aktorka filmowa i teatralna, Pani Łaura Łącz.

„ Z wielką przyjemnością odwiedziłam niedawno gabinet Pani Doktor Pardy. To przepięknie, dyskretnie usytuowany gabinet, w eleganckim, wręcz magicznym domu z ogrodem. Pani Doktor przede wszystkim bardzo długo ze mną rozmawiała, poświęciła mi dużo czasu, wiele ważnych rzeczy wyjaśniła mi i doradziła konkretnie pod kątem mojej „trudnej” twarzy.

Znana jestem z tego, że przeważnie jestem niezadowolona z zabiegów i unikam wszelkich poprawek. Zauważyłam bowiem, że w moim przypadku często jest gorzej niż przed zabiegiem. Tym razem jednak zostałam potraktowana z wielkim wyczuciem i wszystko jest idealnie.

Pani Doktor Barbara Parda dysponuje tym, o co zazwyczaj trudno w podobnych gabinetach, a mianowicie wyjatkowym talentem, stosownym wykształceniem i doświadczeniem. Wiele razy widziałam u moich koleżanek złe efekty kosztownych zabiegów, dlatego też z całym przekonaniem polecam wszystkim paniom ten profesjonalny gabinet i uroczą Panią Doktor!” – powiedziała Pani Laura.

foto: www.agencjalaura.pl


Bella_v1_040
Dr Basia Parda jest lekarzem godnym zaufania – medycyna estetyczna jest jej pasją, umiejętności w tej dziedzinie rozwija systematycznie poprzez udział w szkoleniach i kongresach krajowych i międzynarodowych. Jej cechą jest niezwykła dokładność, spokój i kompleksowe podejście do problemów pacjenta, gdyż zwraca uwagę nie tylko na aspekty estetyczne, ale także na jego stan psychiczny, jako że jest jednocześnie specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Charakterystyczna dla Basi jest również dbałość o uzyskanie efektu naturalnego wyglądu twarzy pacjenta, co wyraziła w kampanii społecznej „Medycyna Estetyczna w trosce o naturalny wygląd”. Warto jej zaufać. Dr n.med. Magdalena Łopuszyńska
specjalista dermatologii i medycyny estetycznej, właścicielka kliniki BELLA, ul. Piękna 20 w Warszawie.

 

 

 Monika Orzechowska, prezes firmy VERMARI
Dr Barbara Parda -Głomska jest wyjątkowym lekarzem – łączy specjalizację z zakresu medycyny estetycznej i psychiatrii. Wiele lat doświadczeń medycznych i życiowych w połączeniu z ciekawą osobowością, serdecznością i pełnią uwagi skupionej na pacjencie, powoduje, że odwiedzając jej Klinikę, czuję się tam bezpiecznie i komfortowo. Podoba mi się jej holistyczne podejście – patrzy nie tylko na ciało ale i na duszę. Nie poprawia ona urody tylko dla chwilowej poprawy humoru pacjentki lecz szuka przyczyn złego samopoczucia głębiej, jeśli tkwi ono nie w ciele, a w głowie. Pacjent w centrum uwagi, wysoki poziom standardów etycznych, nowoczesne metody, technologie i zabiegi, spektakularne efekty – to wszystko daje mi ogromną satysfakcję z dokonanego wyboru i gorąco rekomenduję wizytę w podwarszawskiej Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda.

 

 

 


Partnerzy

croma partnerzy2 gadulkowo laserprojekt 2000 Beauty Lines Dr Parda partneremhairmaximesorestylane

Ochrona Znaku Towarowego


Swiadectwo